OGŁOSZENIA

Informacje dla Beneficjentów mających skrzynki pocztowe na serwerach WP i O2

2019-03-02

W związku z problemami w otrzymywaniu wiadomości z linkami aktywacyjnymi kont rejestrowanych na Portalu Beneficjenta zgłaszanymi przez uzytkowników serwerów pocztowych Wirtualnej Polski (WP.pl) oraz O2.pl otrzymalismy następującą odpowiedź od Biura Obsługi Klienta WP.

Oto jej treść (cytujemy):

1) udało nam się ustalić, że wszelkie linki aktywacyjne są dostarczane prawidłowo do folderu "Powiadomienia", pragnę poinformować, że Użytkownicy naszej poczty, mają możliwość "Ukrycia" tego folderu poprzez wejście w zakładkę "Opcje" --> "Segregatory", przy czym wiadomości kierowane tam, nie będą dla nich widoczne.
Natomiast pozostała korespondencja, kierowana przez Państwa trafia do głównej skrzynki odbiorczej.

2) bardzo mi przykro, lecz niestety nie ma możliwości ustawienia przekierowania wiadomości weryfikacyjnych do głównej skrzynki odbiorczej.
Natomiast również chciałbym poinformować, że folder "Powiadomienia", jest bardzo łatwy do zlokalizowania, ponieważ znajduje się on w centralnej części skrzynki pocztowej.

3) widoczność folderu "powiadomienia", jest ustawiona domyślnie. Każdy Użytkownik po założeniu konta posiada ten folder włączony.
Natomiast może on samodzielnie wyłączyć widoczność tego folderu właśnie po wejściu w zakładkę "Opcje".

------------------------------------------------------------------------------------------(koniec cytatu)

Mamy nadzieję, że powyższa informacja pomoże Państwu w zlokalizowaniu przychodzacych linków aktywujących konta.

Redakcja Portalu Beneficjenta

 

Powrót